Lymfoven

Lymfoven je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, přístroj, který pracuje na principu lymfatické masáže.

Cílem masáže je odvést zplodiny metabolismu, tedy toxické látky, lymfatickým systémem. Toto ošetření je velmi účinné jak z hlediska kosmetického, tak zdravotního.

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstra??uje pocit tzv. těžkých nohou. Vhodný při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny.

Přístroj je možné doplnit zábaly na podporu formování postavy.

Lymfatické masáže

Lymfoven

JAK SE BUDETE P??I APLIKACI CÍTIT?

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Jak dlouho masáž trvá? 30 – 55 minut.

Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s dlouhým rukávem – BAVLNĚNÉ PYŽ??MKO).

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

Nevěříte?

…Uvěříte, až to vyzkoušíte!

Lymfatické masáže

Lymfoven je přístroj, který pracuje podle zásad ruční lymfatické masáže. Cílem lymfatické drenáže je odvézt zplodiny metabolismu, tedy toxické látky lymfatickým systémem. Toto ošetření je velmi účinné jak z hlediska kosmetického, tak zdravotního.

-zmír??uje celulitidu
-pročistí lymfatický systém
-snižuje tělesnou váhu
-prokrvuje pokožku
-napomáhá formovat postavu
-slouží jako rehabilitace při sportu

Toto ošetření doporučujeme všem, kteří dbají o svojí kondici a zdraví.
Masáž je velmi příjemná, šetrná avšak intenzivní.
Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené, bez otoků.

Počet ošetření Cena
1x 350,-
10x 3 000,-
20x 5 000,-
2x při kosmiteckém ošetření 250,-