Foto depilace IPL

Výsledek foto depilace IPL

Technologie přístroje užívaného k procedůře foto depilace IPL umož??uje zničení buněk vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy. Fotodepilaci je možné provádět na všech částech těla (nohy, třísla, paže, záda, prsa, podpaží) a obličeje (horní ret, část mezi obočím, vousy atd.).
Tato depilační metoda je efektivní jak u mužů, tak u žen. Přístroj odstra??uje ochlupení černé, hnědé a tmavé blond.
Počet sezení závisí na ošetřované oblasti, většinou se jedná o 4 až 6 sezení. IPL působí nejvíce na chloupky v růstové fázi. Frekvence sezení je od 4 do 8 týdnů. Ošetření je tím účinnější, čím tmavší budou chloupky a světlejší pokožka. Nejlepší výsledky jsou v oblasti třísel a podpaží.

Foto depilace IPL je zcela bezbolestná a bezpečná.
Nedoporučujeme ho v těhotenství, při epilepsii, pokud se v minulosti vyskytla kožní vyrážka jako reakce na světlo, po čerstvém opálení, při diabetu, herpesu, po tetování a mikropigmentaci, u klientů, kteří užívají léky na ředění krve nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo.
Délka sezení závisí na ošetřované oblasti. Ošetření podpaží a třísel trvá 10 minut, ošetření větších oblastí jako jsou záda a nohy, může trvat 45 až 60 minut.
Touto metodou se podaří odstranit v průměru až 85% chloupků. Není ale možné tvrdit, že se jedná o odstranění definitivní, protože z některých folikulů mohou v budoucnu chloupky růst. Budou ale jemné, světlé a nepostřehnutelné.Technologie foto depilace IPL

Fotoepilace – IPL Silk Light

Trvalé odstranění chloupků pomocí přístroje IPL

intenzivní pulsní světlo je nejmodernější metoda epilace.

Proč fotoepilační ošetření?

Technologie IPL – umož??uje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, která způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly.

JAK DOCH??ZÍ K ZNIČENÍ folikuly chloupku – značnou roli hraje obsah melaninu  ve folikule chloupku, ALE NE rozhodující. Melanin je barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede absorbovat svazek paprsků z proměnlivého pulsního světla tak, že dojde k zahřátí chloupku až do kořínku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Zvýšení teploty umožní zničení buněk a z folikulu již nemůže vyrůst chloupek.

Které části těla mohou být ošetřovány?

Fotoepilaci s IPL je možné provádět na všech částech těla.
Tato epilační metoda je efektivní jak u mužů, tak u žen.
Při brazilské depilaci se osvěcuje kůže, nikoli sliznice.

Jaký je ideální počet návštěv?

V průměru bývá zapotřebí 5 – 6 návštěv. Ochlupení roste v cyklech. IPL působí na chloupky v růstové fázi. Frekvence sezení je od 4 do 8 týdnů.  Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) – ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv.

Jak se provádí ošetření IPL?

Před depilací se doporučuje pleť neopalovat a chloupky neodstra??ovat depilací teplým voskem či cukrovou pastou. Chloupky asi 3 dny před ošetřením IPL oholíme, aby v den ošetření byly asi 0,5 – 1 mm dlouhé.

Depilovaná oblast se dezinfikuje a poté postupně osvěcuje. Doba ošetření i cena +-závisí na velikosti ošetřované oblasti.

Na závěr se aplikuje zklid??ující přípravek.

Po několika dnech odumřelé chloupky přirozeně vypadají, nedoporučuje se je vytrhávat minimálně 1 týden.

Doporučuje se před a po ošetření zvláštní opatrnost?

Jeden měsíc před a po epilaci se doporučuje pleť neopalovat v soláriu a nepoužívat samoopalovací přípravky. Chloupky není vhodné odstra??ovat jakoukoli metodou vytrhávání (vosk, cukrová pasta, orientální depilace, pinzeta, depilační strojek….)

Po ošetření se pokožka nesmí opalovat v soláriu ani na slunci.


Je ošetření IPL bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečné ošetření. Systém foto depilace IPL umož??uje ochlazení pokožky díky přestávkám mezi světelnými mikro impulsy, a tak pokožka nebývá spálená, jak se někdy stává u laseru. Ošetření se nedoporučuje v těchto případech:

epilepsie, diabetes, herpes, tetování, čerstvé opálení, u osob užívajících léky na ředění krve a které užívají léky způsobující přecitlivělost na světlo, u osob, kterým vznikla kožní vyrážka v minulosti jako reakce na světlo.


Jsou výsledky epilace definitivní?

Foto depilace IPL je považována za trvalou nebo dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85% chloupků. Zbylé chloupky budou světlé a jemné, téměř nepostřehnutelné. Epilace je závislá na hormonálních změnách a užívání léků, které obsahují hormony. Může se proto po určité době jednorázově udržovat.

Foto depilace IPL - před a po

Jaké jsou výhody foto depilace IPL?

– bezpečnost

– neinvazivní metoda, téměř bezbolestná, vedlejší účinky jsou minimální díky ochlazení pokožky

– účinnost, přizpůsobivost, pohodlnost, rychlost

Horní ret 500,- 700,- Kč
Brada 450, – 800,- Kč
Líce 500,- 800,- Kč
Krk 600,- 1000,- Kč
Podpaží 1.000, – 1.800,- Kč
Předloktí 500,- – 1.800,- Kč
Mezi obočím 100,- – 500,- Kč
Korekce obočí 200,- – .500,- Kč
Celé ruce 1,000,- – 2.500,- Kč
Prsní dvorce 500,- – 1.000,- Kč
Podbřišek 500,- – 1.500,- Kč
Třísla 1000,- – 1.500,- Kč
Bikiny 1.000,- – 2.000,- Kč
Brazilská depilace 1.500,- – 3.000,- Kč
Lýtka 1.200,- – 2500,- Kč
Stehna 1.500,- – 2,500,- Kč
Celé nohy 2.500,- – 3.800,- Kč
Záda 1.300,- – 2500,- Kč
Epilace celého těla , 5.000,- Kč