Trvalá na řasy

Trvalá na řasy pro nádherné natočené a výrazné řasy

Pro koho je vhodná?

Trvalá na řasy pomáhá zviditelnit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Trvalá na řasy zaručí výraznější, opticky zvětšené,krásně natočené a viditelné řasy. Je vhodná především pro zákaznice, které mají rovné a nevýrazné řasy. Je vhodná pro všechny délky řas – jak pro dlouhé, tak i pro velmi krátké!

Jaký má efekt?

Trvalá řasy nádherně natočí, nadzdvihne a zvýrazní. Vytvoří přirozenou křivku řas – přirozeně natočené řasy jsou krásné a okouzlující. Díky natočení řas se zárove?? opticky zvětší a otevřou oči.

  • zvětšené a opticky rozjasněné oči
  • krátké a řídké řasy vyniknou
  • linie řas se zvýrazní
  • všechny dlouhé a rovné řasy se natočí a vytvoří atraktivní dlouhé a rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř
  • používat kleštičky na řasy, ani řasenku není potřeba používat

Detail

Jak trvalá na řasy probíhá?

Trvalou na řasy provádíme za pomoci speciálních natáček. Po umístění řas na natáčky se aplikuje trvalá, která se nechá působit 15 minut. Poté aplikujeme neutralizační tekutinu a opět necháme 15 minut působit. Nakonec setřeme zbytky přípravku a jemně sundáme natáčky.

Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce.

Barvení řas

Po trvalé je možné řasy ještě nabarvit. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

Přípravky

Pro trvalou na řasy používáme profesionální přípravky od firmy Thuya, která se specializuje právě na zkrášlování a péči o řasy.

CENA:

Trvalá na řasy
Trvalá na řasy 500,-
Trvalá na řasy + barvení řas 650,-