Vacushape

VacuShape je speciální přístroj pro odstranění nežádoucí pomerančové kůže a koncentrované spalování tuků v problematických oblastech boků, břicha, stehen a hýždí. Zvláštním a unikátním rysem přístroje VacuShape je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak.

úkolem je okysličení krve, kdy dochází k rozšíření ucpaných lymfatických cév
úkon 4: na celulitidou postižené partie jsou naneseny gelové zábaly a pomocí igelitové folie obaleny postižené partie
úkon 5: následně jsou ošetřené části těla zavinuty do bandáží, které mají překvapující účinek na lymfatický systém.
úkon 6: takto ošetřené partie jsou asi 1 hodinu ozařovány infračerveným světlem.
Pro úspěšnost metody je nutné dodržovat životosprávu.
VACU SHAPE
Odstranění problémů s celulitidou a podkožním tukem

Většina žen se v dnešní době potýká s problémem celulitidy tzv. pomerančové kůže a podkožního tuku, a to zejména na břiše, hýždích a stehnech. Samotné tělo tyto partie problematicky prokrvuje, je tedy velmi těžké odstranění celulitidy a tuku.
Obvyklými formami tréninku a aerobního cvičení ženy hubnou zejména na prsou, ramenech, a pažích a v obličeji, tuk na spodních partiích těla zůstává. Tréninkový program Vacu Shape je zaměřen na řešení toho problému. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence pro dosažení optimálního výsledku.

Trénink ve Vacu Shape probíhá chůzí na běžeckém pásu, po dobu 30 minut. Problémové partie se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Střídavým pod tlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, kde dochází k jejich spalování.

Doporučujeme nárazovou terapii min. 3x týdně, po dobu šesti týdnů, viditelné změny jsou patrné již po deseti aplikacích.